English

Ostu- ja Müügitingimused

Käesolevad Getti.ee e-poe (edaspidi: e-pood) müügitingimused (edaspidi: tingimused) kehtivad Getti.ee e-poest ostmisel internetiaadressilt https://shop.getti.ee/terms-and-conditions/. Kauba müüja on Getti.ee OÜ (edaspidi: müüja), aadress Lastekodu 41/1  Tallinn 10144, registrikood 14806942, tel 58865248, e-posti aadress pood@getti.ee. Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: klient) ja müüja vahel Getti.ee e-poe vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

 1. Müüjal on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada. Kui klient esitas tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse kliendi ja müüja õigussuhtele tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi.
 2. Kliendil on võimalik enne ostu sooritamist tingimused salvestada, printida ja vajaduse korral taasesitada ning klient nõustub e-poest ostu sooritamisel tingimustes sätestatuga.
 3. Tingimustele lisaks kohaldatakse e-poest ostu sooritamisele Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte.

NB! Getti.ee OÜ on alkohoolsete jookide müügi alal tegutsev müügifirma. Getti.ee OÜ müüb alkoholitooteid ainult täisealistele klientidele, kes on tellimuse esitamisel kinnitanud, et on vähemalt 18-aastased.

Kuidas osta e-poest

 1. Ostu sooritamiseks tuleb leida sobiv toode ning klikkida sellele.
 2. Kui leidsite sobiva toote, siis lisage selle ostukorvi. Kui ostukorvi olete lisanud vajaliku kauba, siis alustada ostukorvis ostu vormistamist.
 3. Toodete hinnad on esitatud eurodes (€) ning koos käibemaksuga. E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
 4. Getti.ee e-poest tellitud toodete eest saate tasuda pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Bank ja Citadele). Pangalinkide teenust pakub Maksekeskus AS.
 5. Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna täies ulatuses.
 6. Makse teostamine toimub väljaspool e-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. Getti.ee OÜ’l puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

Kauba kättesaamine

 1. Getti.ee OÜ tarnib alkoholitooteid Eesti Vabariigi piires. Eesti Vabariigi piires kaubatarne hinnaks 2.99€ (sisaldab käibemaksu) ja on tasuta alates €120 ostust.
 2. Kaupa tarnib Itella Estonia OÜ või Venipak Eesti OÜ (edasi – kullerfirma) ning tarneaeg sõltub nendest. Tavaliselt see on 1-8 tööpäeva jooksul Itella Estonia OÜ jaoks ja Venipak Eesti OÜ 1-4 päeva.
 3. Tarne kliendini toimub tööpäevadel E-R Tallinnas ja lähiümbruses ajavahemikus 09.00 – 21.00 (v.a riiklikel pühadel) ja mujal Eestis ajavahemikus 09.00-21.00.
 4. Kullerfirma on kohustatud küsima kliendilt isikut tõendavat dokumenti ja ei tohi kaupa üle anda selle puudumisel, sest Getti.ee OÜ tarnib peamiselt alkohoolseid tooteid ja kauba tarne on lubatud ainult täisealistele (18. aastat ja vanemad) isikutele.
 5. Toodete kättesaamisel on kliendil kohustus koheselt kontrollida toodete vastavust e-arvele.
 6. Kauba kättesaamisel kohustub klient avama tootepakendi ettevaatlikult, pakendit ja tooteid kahjustamata. Juhul kui klient on rikkunud pakendi hooletuse tõttu ehk tootepakendit oli võimalik avada seda kahjustamata, on müüjal õigus kaupade tagastamisel nõuda tekitatud kahju hüvitamist. Juhul, kui tootepakendit ei saa rikkumata/lõhkumata avada, ei vastuta klient rikutud pakendi eest.
 7. Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele. Võlaõigusseaduse § 53 lg p 4-3 ei kohusta müüjat tarbija lepingust taganemist alkohoolsete jookide müügi puhul.
 8. Kui toodete kättesaamisel ilmneb, et toodete hulgas on mitte tellitud, defektseid, katkises pakendis tooteid, tuleb sellest koheselt teavitada kullerit. Informeerige ka meid, kirjutades e- maili aadressile pood@getti.ee või helistades +372 58865248
 9. Tellimust on võimalik tühistada, kui võtate meiega ühendust pood@getti.ee või helistades +372 58865248 enne, kui oleme kauba laost välja saatnud. Kui kaup on juba laost kulleriga välja saadetud, pole võimalik tellimust tühistada.

Isikuandmete Töötlemine

Getti.ee OÜ tagab kliendi poolt esitatud isikuandmete kasutamise vaid kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, eelkõige ulatuses, mis on vajalik tellimuse täitmiseks. Getti.ee OÜ kaudu jõuavad  e-poe teenuse parema toimimise tagamiseks kliendi isikuandmeid järgnevate kolmandatele isikuteni, kelleks on logistika partner, laopartner, IT partner, kulleripartnerid. Getti.ee OÜ isikuandmete vastutav töötleja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Getti.ee OÜ saadab Kliendile uudiskirju ja pakkumisi Kliendi e-mailile ainult juhul, kui Klient on oma soovi kinnitanud e-poes kliendiks registreerimisel või otse oma isikliku konto lehe pealt.