English

Meie lugu

 

Alates selle loomisest 2019. aasta septembris on Getti jälginud kangete alkohoolsete jookide turu arengut Eestis, ennustanud uusi suundi ja aidanud üha suuremal hulgal harrastajatel teha võimalikult teadlikke valikuid.

Getti taga olev meeskond on sõpruskond, kellel seljataga rohkem kui 30-aastat kogemust nii hulgi kui ka HoReCa müügi ning baaride restoranide haldamisega. Oleme ühed pioneerid in house IT-lahenduste müügi ja arendamise alal, mis moodustavad antud valdkonnas professionaalse juhtkonda toetava tagala. Erinevad inimesed, erinevad tööstusharud, kuid üks kirg. Kirg kvaliteetsete toodete järele. Kirg kõigi haruldaste ja ainulaadsete asjade vastu. Kirg põneva maailma vastu, kus paljud meistritööd on veel avastamata.

Me pole kunagi lakanud uurimast rummi, viski ja heade jookide maailma kõiki aspekte. Ja seetõttu oleme loonud Getti – ettevõtte, mis on rajatud kõrgetele standarditele, uudishimule ja julgusele. Selle sama rahuldamatusega uurime peenete jookide maailma ja sellega kaasnevaid suundasid, mis on seotud selliste jookide tarbimisega, näiteks miksoloogiakunst.

Getti sündis kirest, kuid miski juba tehtust poleks olnud võimalik ilma reaalsete inimestega suhtlemata või ilma meie arvukatel rännakutel suurte vägijoogi meistrite maailmas tehtud seoste loomiseta. Need on mehed ja naised, kelle oskusi soovib Getti innukalt esitleda, juhtides lisaks nende asjatundlikkusele tähelepanu ka indiviidi andele ja pühendumusele. Mis veel, see on ka erinevate piirkondade ja kultuuride põnev lugu, meie kollektsiooni tooted on ühtlasi kogumik oopusi, mida jagada ja nautida.

Oleme alati arvestanud, et nii nagu inimesed on ka piiritusetehased kõik erinevad ja seetõttu oleme rajanud oma ettevõtte aluse sellele rikkalikule mitmekesisusele. Tehes igast oma avastusest kohtumise inimlikul tasandil, on Gettil õnnestunud ehitada ainulaadne mudel, mis tugineb erinevuse, sõltumatuse, uudishimu ja loovuse neljal põhisambal.